Moto 360 2nd bandom Android Wear… dar kartą

wp-1471347998897.jpg

Prieš beveik du metus išbandžiau LG G Watch, nepasiteisino, teko grąžinti. Dabar išbandžiau Moto 360 2nd. 

Vienas dažniausiai girdimų argumentų prieš išmaniuosius laikrodžius yra toks, kad jie nereikalingi ir tiesiog dubliuoja telefono funkcijas ir todėl yra nereikalingas. Jau išbandęs LG G watch, prieš beveik du metus (2014 metų rugsėjis) supratau, kad mano problema ne ten. Didžiausias minusas buvo tai, jog laikrodis išsikraudavo „greičiau nei aš“, buvo nepatogus dėl savo kampuoto dizaino. Visai trūko ir tokių žaisliukų kaip pulso matuoklis… ir visada įjungto ekrano.

Moto 360 (46mm dydžio, su didesnės talpos baterija nei 42mm versija) baterijos užtenka visai dienai, per du mėnesius naudojimo dar nepastebėjau, jog padedant krauti, baterijos įkrovimo  lygis būtų mažiau ~30% nors ekranas visada įjungtas. Forma ir dydis  – visiškai atitinka standartinį automatinį laikrodį todėl papildomai nepatogumų nesukelia.

Bandant LG, kažkodėl buvau sugalvojęs bandyti ką gali laikrodis ir įrašinėjau krūvą programėlių, su Moto ėmiausi šiek tiek kitokios taktikos: nieko specialiai neįrašinėjau ir bandžiau kaip mano naudojamos programėlės integruojasi į laikrodį. Ir viskas  buvo būtent taip, kaip ir tikėjausi:

Į laikrodį gaunu visus pranešimus, kuriuos gaunu telefone, galiu numesti skambuti ir pasirinkti žinutę, jog „I will call you back.“

Galiu valdyti muzikos, podcast’ų ir audio knygų grotuvus.

Galiu stebėti savo pulsą bėgiojant nenaudojant Polar H7.

Galiu vykdyti google now komandas.

Galiu ir dar krūvą dalykų, bet dėl šito, iš pirmo žvilgsnio galbūt ir minimalaus funkcionalumo, pasiekiu savo tikslą – telefoną reikia išsitraukti rečiau, nes iškart žinai koks įvykis ir kokių veiksmų reikia imtis. Pvz. gavus vieną žinutę reiktų iškart atsakyti pasiėmus telefoną, o kitą – galima „numesti“ ir atsakyti atsisėdus prie kompiuterio, dėl dar kitos – mesti viską ir bėgti prie kompiuterio.

Medijos valdymas taip pat visiškai pasiteisina – nereikia trauktis telefono norint pakeisti dainą,  taip pat, nereikia ieškoti kur telefonas, kai muzika groja namie per Bluetooth kolonelę spotify, kuris paleistas kažkuriam iš kompiuterių.

Trūksta tik gerų watch face. Tai, kad naudoti tenka Moto jau buvusius tik parodo kaip Play Store dar neprisitaikęs prie laikrodžių infrastruktūros.

Android Wear nėra kažkas tokio, kas pakeis jūsų gyvenimą, bet yra visai smagus žaislas, kurį pabandę… pasiilgsit.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *