Pigiausi serveriai – DigitalOcean

Screenshot

Kai už paslaugą moki gerokai mažiau nei pas pigiausius  konkurentus, atrodytų gali nuleisti kartelę kokybei, bet tik ne DigitalOcean atveju. 

Kai serveriai kainuoja tokius juokingus pinigus, bent vienas argumentas pirkti „tik“ hostingo paslaugas atrodo juokingas. Už 5 dolerius per mėnesį galime gauti daugumos, „mažų“ projektų, poreikius tenkinančius serverius.

Lankstumas, lankstumas, lankstumas!

Turime pasirinkimą nuo silpniausio (512MB ram ir 20GB vietos) serverio už 5 dolerius per mėnesį, iki galingiausio (16GB ram ir 160GB vietos) už 160 dolerių per mėnesį. Galime pasirinkti duomenų centrą norimoje šalyje ir galima turėti serverį bet kada ir bet kokiam laikui – be jokių įsipareigojimų.

Turime pasirinkimą iš populiariausių distribucijų ir jau paruoštų sprendimų kaip standartinis LAMP ar šiek tiek siauresnių poreikių: MEAN, WordPress ir krūvą kitų.

Užsakymo procedūra baisiai paprasta -sugalvojam hostname, pasirenkam kokio galingumo serverio norime, pasirenkame operacinę sistemą ir po greičiau nei minutės gauname prisijungimo duomenis į elektroninį paštą. Apmokėjimas vyksta paypal sistema arba tiesiai iš banko kortelės.

Viskas paprasta ir skatina naudojimą visuose situacijose. Galbūt, dėl kokių nors priežasčių jums reikia ganėtinai greito proxy/vpn Amerikoje, Nyderlanduose arba Singapūre? Be problemų. Susikūrus vieną kartą, galima išsaugoti serverio atvaizdą ir kitą kartą naudojant – vėl palesti kaip naują, taip mokėti valandinį tarifą ir išleisti dar mažiau. Už atvaizdų saugojimą mokėti nereikia.

Iškilus bėdoms, galima kreiptis į pagalbą, man teko kreiptis du kartus ir abu atsakymus gavau per greičiau nei 5 minutes. Tokiu greičiu negali pasigirti dauguma gerokai brangesnių serverių nuomos įmonių.

Kam skirta?

Net ir nesusidūrus su rimtesnėmis problemomis, nežinau ar būtų galima DigitalOceans rekomenduoti labai dideliems sprendimams ar kritinio svarbumo projektams, bet kaip pigūs serveriai hobistams – manau idealus variantas, todėl manau visų pirma tokiems poreikiams ir skirta.

Dinozaurai, naudojantys senovinius hostingus, čia jūsų šansas išbandyti naujas galimybes.

PS. Įraše panaudotos dvi referialinės nuorodos. Jei labai nenorit spausti jų – galit eiti tiesiai čia.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *