Polar H7 bevielis širdies darbo monitorius

2013-10-16 23.31.02

 

Sugalvojau, kad noriu bėgioti  noriu pagerinti savo fizinę formą ir pradėjau bėgioti, labai daug motyvacijos neatradus čia, pagalvojau, kad vienas iš būdų  naudoti tam tikrą skatinimo sistemą – pasiekus tam tikrą tikslą, leidžiu sau nusipirkti žaisliuką, kurio greičiausiai man nelabai reikia, bet būtų smagu. Taip ant mano stalo atsirado Polar H7bluetooth širdies darbo monitorius .

Viskas labai paprasta, viršuje matomą prietaisą reikia prisisegti ant krutinės (po kelių kartų jokio papildomo diskomforto tai nekelia) prijungiam telefoną ir galim pradėti bėgti. Programa telefone (android atveju, šį sensorių palaiko tik Runtastic), programa praneša apie širdies darbo intensyvumą ir pagal tai bus galima keisti greitį, treniruotės intensyvumą ar tiesiog sustoti pailsėti.
run

Daugumai žmonių kuriems papasakojau ką čia darau – kilo klausimas  – kodėl!?  Kaip sakiau iš pat pradžių, čia tikrai ne pirmo būtinumo daiktas,  o žaisliukas. Tam tikra priemonė rinkti duomenis ir bent galvoti, kad iš to gaunu naudos.
Pagrindinė idėja yra tokia, kad stebint širdies darbą galima sportuoti efektyviau (work smart, not hard), o tokiam tinginiui kaip aš tai yra būtent tai ko reikia.
Sensorius veikia nauju BLE protokolu, todėl ne visi telefonai su juo suderinami, tuo pačiu tai pliusas, nes viena ličio celė turėtų veikti apie pusę metų, kiek tiesos tame pasakyti dar negaliu, bet per daugiau nei du mėnesius – neišsikrovė.
il_570xN.394311966_en7z

Veikimo minusai būtų tokie, kad pats sensorius neturi jokios indikacijos ar jis realiai veikia, ar ne, ar kažkas bando prie jo jungtis ar ne . Idealiu atveju mums to žinoti nereiktų, bet kai viskas dėl neaiškių priežasčių „pakimba“ būtų tikrai smagu sužinoti kur yra bėda.
Tuo pačiu, pridėjus LED į sensorių – būtų galima įmituoti „Iron men“ išvaizdą, o čia jau neišnaudota marketingo galimybė.

Sensorius kainuoja apie 200 litų, taip pat reikės Runstastic programėlės pro versijos.

3 komentarai

    1. Nenubėgu ir per 6. Vidurkis – 6:43 minutės kilometrui. Dažniausiai panašiu tempu ir bėgu.
      O dėl lėtai/greitai, tai kiekvienas sau pasirenkam tinkamą tempą ir jo laikomės. Nėra prasmės bėgti greičiau. Kolkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *