Bose IE2 apžvalga

DV020_Jpg_Jumbo_H65610_all

 

Bose ausinės vertinamas kontraversiškai, vieni giria, kiti peikia, treti sako kad jos kainuoja gerokai daugiau nei turėtų ir yra visiškai vidutiniškos. Bose IE2 nusipirkau nusiteikęs kiek skeptiškai ir buvau visiškai pasiruošęs grąžinti jei nepatiks.

Bose įpakuotos paprastai bet tvarkingai. Ausinės plastiko rėmelyje, kiekvieno dydžio antgaliai  – maišelyje, taip pat pridedamas ir dėklas į kurį telpa ne tik pačios ausinės bet ir nedidelis grotuvas. Pridedami trijų dydžių antgaliai, todėl tikti turėtų kiekvienam.

Žinant faktą, kad Bose neviešina savo ausinių techninių parametrų kartais sunku kažko tikėtis ir vien tai gali atbaidyti nuo pirkimo, bet šiuo atvejų  – ausinės jau prieš akis ir išpakuotos. Pabandžius mažus ir vidutinius antgalius dar dabar nenusprendžiu kurie man patinka labiau, nes abu yra patogūs ir puikiai laikosi. Esminis skirtumas prieš visiškai į ausis įkišamas ausines (pvz. Shure) yra tas kad IE2 šiek tiek kabo, vietoj to kad pilnai įlįstų į ausį. Privalumas dėl to toks, kad nesame visiškai atkirsti nuo pasaulio.  Taip pat ausys „vėdinasi“ ir po ilgesnio laiko naudojantis nėra to nemalonaus pojūčio.   Visiškai puikiai suprasdamas, kad į ausis kišamos ausinės niekada negros taip, kaip uždedamos ant ausų su savo turimomis AKG K551 lyginti nepradėjau, tiesiog užsidėjau ir paklausiau Rubber Soul,  What Lies Beneath albumų.

bose-in-ear shure-in-ear

 

 

 

 

 

 

 

Būtent dėl turimų K551 nustebinti yra kiek sudėtinga, nepavyko ir IE2, bet skambesys neerzino, nebuvo tų nenatūraliai užkeltų žemų dažnių, kas būdinga daugumai į ausis kišamų ausinių. Man tai yra vienas iš svarbiausiu prioritetų, vieni žmonės perka ausines su užrašu „mega bass„, o aš pirkčiau tas ant kurių būtų „reduced bass„, tiesa, tokių matyti neteko, bet IE2 kaip ir neblogai susitvarko su šita užduotimi. Perklausiau styginių „Vitamin String Quartet Green Day“  – nusprendžiau galutiniai. IE2 niekur nevažiuos ir grąžintos nebus – nuo šiol jos mano „nešiojamos“ ausinės.

Ausinės nėra pigios, kainuoja apie 360 litų už panašią sumą  galima įsigyti pvz. Shure SE215, kurios mano nuomone, geriau tik izoliuoja išorės triukšmą, bet turi tą minėtą žemų dažnių problemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *