Naujas startas ar seno projekto restartas?

Keletą metų kurios esu internete bandžiau sukurti savo projektų, vieni iš jų jau senai išjungti, kiti veikiantys, bet merdi, treti sukasi galvoje ir apie juos primena tik ateinančios sąskaitos už domenų pratęsimą.

Supratau, kad dauguma mano projektų baigiasi visišku fiasko ne vien dėl to, kad esu visiškas tinginys ir nesugebu baigti ko pradėjęs, kiek didesnė problema yra ta, kad praleidžiu vieną kritinį etapą – neatsakau sau į esminius klausimus: Kas čia bus ir kam tai bus skirta.

Dar viena problema yra ta, kad pradėjęs rašyti aš pagalvoju, kad nemėgstu rašyti, o ne rašyti konkrečia tema. Kažkaip buvau įsitikinęs, kad jei atrasiu temą kuria galėčiau rašyti bet kada – nebus jokių problemų su turinio pildymu – pasirodo tokios temos neegzistuoja arba aš jos dar neradau. Nes rašyti aš mėgstu. Aš mėgstu bendrauti laiškais, mėgstu rašyti ilgus komentarus ir mėgstu chatinti, bet kažkodėl nei vienas tinklaraštis man netapo toks mielas, kad ten galėčiau rašyti reguliariai.

Sugalvojau problemos sprendimą-eksperimentą: šis tinklaraštis bus vien brain-dump. Galbūt aprašysiu peržiūrėtą filmą, galbūt pakomentuosiu peržiūrėtą filmą ar serialo epizodą ar bet ką kitą, kas sukelia minčių, kurios netelpa į vieną tweet’ą. Trumpai tariant, čia bus nuomonė, kur kartais bus skubota ar visiškai neteisinga.
Planuojamas formatas – iki 300-500 žodžių per pietų pertrauką ar nuobodžioje paskaitoje, į kurią netyčia užėjau, parašyta rašliava.

Eksperimentinio tinklaraščio  tikslas nėra tapti skaitomiausiu, lankomiausiu ar dar kokiu –iausiu, o tiesiog dar viena erdvė, kurią galėsiu teršti ir po kiek laiko pažiūrėti ar kas nors gaunasi ir galbūt pradėti rimtą projektą su konkretesniu tikslu.
Tegu tai būna nauja pradžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *